Pod Kicorou-nečistené žľaby

Zodpovednosť za riešenie: Lendak

Neriešený
meno
Stanislav 10. apríla 2019

Vôbec nečistené betónové žľaby, na fotke to nie je vidieť ale žľaby sú miestami preplnené nánosmi hliny, niektoré betónové žľaby nie sú uložené tak ako maju, proste vela nedostatkov, nemyslím že je to problém len ulice Pod Kicorou

25. apríl 2019

Stanislav

Takto to funguje v Lendaku-podnety od ľudí sa neriešia
29. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.