Záhradná,-znečisťovanie-vody

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

V riešení
meno
Marcel 04. mája 2021

Dobrý deň, nahlasujem podnet čo sa týka znečistenie vôd. Lokalita: Štvrtocky potok

14. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predpokladáme, že tento odpad sa musel dostať do potoka počas výdatných dažďov počas jesene 2020. Uvedený odpad je potrebné vyzbierať a správne zlikvidovať.
Viete nám približne popísať o ktorý úsek potoka sa jedná? Vieme tam poslať pracovníkov malých obecných služieb, aby to vyčistili.
S pozdravom,

Mgr. Nikola Fulková, prednostka obecného úradu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.