Nábrežná-detské ihrisko-zavreté

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený
meno
Slavomira Bonkova 18. júla 2021

Dobry den pan starosta Zahornacky,
v prvom rade by som vas pochvalit za krasne urobene detske ihrisko pri skolke. moja mala dcerka bola uzasne nadsena ked ho z dialky videla a velmi sa tesila, ze sa tam pojde pohrat. ale dvierka/ihrisko je zatvorene pre verejnost. Je teda velka skoda, ze je detske ihrisko pri skolke cez prazdniny nedostupne pre deti. stretli sme este dalsie dve letanovske rodinky na malom vita/sport ihrisku pri skole, ktori nam tiez povedali, ze sa chceli stavit na detskom ihrisku ale zatvorene. tak sa prisli narychlo pozriet. cez leto by sa tam deturence urcite vyblaznili a aj navstvevnici s detmi by si to velmi ocenili. bolo by mozne ihrisku otvorit cez leto`? vopred dakujem . slavomira Bonkova,

22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka,
ďakujeme za Váš podnet.

Detské ihrisko v areáli materskej školy je zatvorené z dôvodu zlých skúseností z predchádzajúcich letných období, kedy dochádzalo k poškodzovaniu komponentov detského ihriska a ich používanie osobami, ktoré tam nemali čo robiť.
Dnešným dňom pristúpime k otvoreniu detského ihriska. Pri zistení akéhokoľvek poškodzovania, vandalizmu a neporiadku opätovne uzatvoríme tento areál a detské ihrisko bude fungovať len v režime počas prevádzky materskej školy.
S pozdravom,

Mgr. Nikola Fulková, prednostka obecného úradu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.