Nábrežná-chodník-neposypaný

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

V riešení
meno
Ivan Šarišský 27. januára 2022

Dobrý deň,

v zime pri odmeku z odkvapovej rúry vyteká voda priamo na chodník a cestu. Pri zamrznuti vzniká ľad kde môže dôjsť ľahko k úrazu.

Nedal by sa daný odkvap v zime zaslepiť alebo inak celoročne vyriešiť?

Ďakujem pekne.

S pozdravom,
Ivan Šarišsky

28. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Za Váš podnet, ktorý je samozrejme opodstatnený a aj nám sa tento stav, ktorý trvá už zopár rokov nepáči.
V danej veci sme už v minulosti ústne žiadali vlastníka nehnuteľnosti súpisné číslo 124, kde sídli Slovenská pošta a Pozemkové spoločenstvo urbár v Letanovciach, aby tento problém s odkvapom vyriešil, nejak to prerobil/ zmenil/ aplikoval riešenie, no do dnešného dňa sa nič neudialo a nezmenilo.
Tento jediný chodník v obci používajú všetci občania obce, tak verím, že sa to dá nejako vyriešiť ku spokojnosti všetkých občanov obce Letanovce.

Na základe spoločného telefonátu s vlastníkom nehnuteľnosti, ktorý potvrdil, že uvedený stav odstránia v priebehu roku 2022 v jarnom, alebo letnom období.


S pozdravom,
Kto? Podnet nepatrí obci Letanovce, ale vlastníkovi nehnuteľnosti Pozemkové spoločensto Urbár v Letanovciach
Kedy? Vyriešenie sa očakavá na jar/ začiatkom leta

Mgr. Nikola Fulková, prednostka obecného úradu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.