Slovenského raja-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Neriešený
meno
Marcela Pisoňová 11. apríla 2024

V potoku za ulicou Štúrova je opakovane! vyhodene vrece s odpadkami. Už 2x predtym to vyberala mamka, za nikym už smeti vyberať nebude. Niekto to tam zamerne vyhadzuje.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania