Kvetináče na Ulici Slovenského raja

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Odkaz pre starostu, 14. júla 2016

Dobrý deň pán starosta pri vstupe do Kultúrneho domu sú pevné kvetináče, kde nie sú žiadne kvety a sedáva tam mládež. Nebolo by fajn keby ste tam zabezpečili nejaké letničky, aby to troška vyzeralo a možno by to pomohlo aj zamedziť to vysedávanie mládeže.V prílohe posielam fotografiu.

14. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka posielame Vám fotku už vysadených letničiek. Myslím že to vyzerá celkom dobre, mali ste pravdu.

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, obec Letanovce
17. júl 2016

Ivan Krompasky

Super nápad

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.