Suché konáre na lipe v parku

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Odkaz pre starostu, 14. júla 2016

Dobrý deň, chcem upozorniť na starú lipu, ktorá je v parku pri kostole. Jej vrchná koruna a bočné konáre sú úplne suché. Myslím si že v prípade silného vetra alebo búrky by mohli ohrozovať občanov. Navrhoval by som aby ste co v najkratšom čase spravili orezavku vysušených konárov. Za skoré vybavenie ďakujem.

18. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka v priebehu 21.-22.7.2016 má obec Letanovce objednanú plošinu a profesionálneho pilčíka, ktorý by mal starú lipu orezať. Keď bude po tejto plánovanej akcii pošleme zopár fotiek.

S pozdravom

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, Obec Letanovce
22. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka po včerajšku je lipa orezaná. Posielam Vám fotky a výsledný efekt prerezávky.

S pozdravom

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, Obec Letanovce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.