Chýbajúca dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Martin Šefčík, 20. júla 2016

Dobrý deň,
chcel by som nahlásiť chýbajúce dopravné značenie na ulici Školskej (pred kostolom - križovatka s ulicou Slovenského raja). Z pôvodného značenia ostala už len tyč a značka "Daj prednosť v jazde" chýba.

03. august 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka, problematiku dopravného značenia v obci Letanovce, sme si dali za úlohu riešiť budúci rok, ale z hľadiska dôležitosti osadenia tejto značky sa pokúsime vyriešiť tento problém v čo najkratšom čase.

S pozdravom

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, obec Letanovce
20. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Vážený občan/ka,

v súčastnosti je dopravná značka osadená na svojom pôvodnom mieste.

S pozdravom

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, obec Letanovce
25. september 2016

Martin Šefčík

Bude sa odstraňovať aj pôvodný stĺpik starej značky, lebo ten tam stále straší.
25. október 2016

Odpoveď samosprávy

Aj starý stĺpik je už odstránený.

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, obec Letanovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.