Polovyvrátený stĺp obecného rozhlasu

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Martin Šefčík, 21. júla 2016

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať či nie je možné urobiť niečo s polovyvráteným stĺpom obecného rozhlasu na Tatranskej ulici. Viem, že sa črtá prípadná komplexnejšia rekonštrukcia obecného rozhlasu, ale aj napriek tomu si myslím, že by bolo vhodné, ak už nie úplné zfunkčniť, ale aspoň narovnať tento starý stĺp, aby prípadne nedošlo k jeho ulomeniu a prípadnému ohrozeniu zdravia občanov. Taktiež to špatí a nerobí dobrú reklamu, keďže ho nejde prehliadnuť pri vstupe do obce, lebo "padá" na cestu.

16. august 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka, doposiaľ sme sa tento stĺp pokúšali riešiť cez poisťovňu, žiaľ nebolo to možné, tak že sa to v dohľadnej dobre budeme snažiť riešiť svojpomocne - jeho narovnaním.

S pozdravom,

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, obec Letanovce
25. august 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka,
stĺp je v súčastnosti vyrovnaný a plánuje sa rekonštrukcia obecného rozhlasu.

S pozdravom,

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, obec Letanovce
26. august 2016

Odpoveď samosprávy

Prikladáme aj fotografiu.

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, obec Letanovce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.