Nestabilný plot

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Richard, 02. októbra 2016

Dobrý deň,
21.7.2016 som nahlasoval podnet neudržiavanej zelene na Štúrovej ulici.
Chcem sa preto opýtať, či tento pozemok spadá pod majiteľa domu na Slovenského raja 88/99, keďže je tento pozemok susediaci tejto neudržiavanej zeleni.

Druhou vecou, ktorá taktiež súvisí s vlastníkom tohoto pozemku je plot, ktorý je na pokraji rozpadnutia. Od viacerých občanov bývajúcich na Štúrovej ulici mám informácie, že sa so svojimi autami boja prechádzať autom okolo tohto plota, pretože sa obávajú, kedy na nich tento plot spadne. Prikladám fotografie plota.

Navrhujem majiteľa pozemku napomenúť aby tieto problémy začal riešiť.
Ďakujem.

19. október 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka,
jedná sa o pozemok súkromnej osoby, kde stojí plot, dokonca aj neudržiavaná zeleň, ktorú spomínate je na ich pozemku. Môžme to vidieť aj na priloženom obrázku. V tejto veci nie je obec kompetentná, kedže sa jedná o súkromný pozemok. Doposiaľ sme vyzvali vlastníka nehnuteľnosti ústne a urobíme to aj písomne, ale konanie majiteľa ovplyvniť nemôžme.

S pozdravom



Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu, obec Letanovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.