Neupravený orgován zasahujúci aj nad cestu

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Jozef, 28. novembra 2016

Konáre orgovánu zasahujú nad cestu. Okrem toho sú poprerastané rôznymi divými krami a pôsobia rušivo. Po tme je to aj nebezpečné nakoľko je v tzchto miestach slabé osvetlenie.

03. december 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka,
tento problém preberajúceho živého plota momentálne riešia kompetentný zamestnanci obecného úradu. V súčastnosti sme orezali cca 1/3 spomínanej zelene a pri dobrom počasí by sme to mohli počas budúceho týždňa dokončiť. Nakoľko po preverení sa potvrdilo, že ide o obecné pozemky.

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu
12. december 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka,
neupravený orgován sa stal upraveným orgovánom, čo si môžete všimnúť aj na priloženej fotografii. Z daného plota sme orezali a vyviezli päť traktorových vlečiek. Časť sme na štiepkovali a použili drevenú štiepku do kvetinových záhonov. Druhú časť sme postrihali na kratšie konáre a uskladnili do kontajnerov na BRO (biologický rozložiteľný odpad), ktoré boli vyvezené firmou Brantner Nova s.r.o.

S pozdravom,


Mgr. Nikola Zvalená

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.