Odvoz prebytočnej zeminy

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Štefan Marko, 06. apríla 2017

Po odstránení vodovodnej poruchy,/cca pred polrokom/ je potrebné
odviesť prebytočnú zeminu.

19. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka,

zeminu na ul. Slobody sme vyviezli a terén upravili do pôvodného stavu.

Za Váš podnet ďakujeme.

S pozdravom




Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.