Uhynutá kuna

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Martin Šefčík, 23. apríla 2017

Dobrý deň,
chcem upozorniť na uhynutú kunu na ulici Slobody.

24. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Vážený občan,

poverení zamestnanci obce dnes uhynuté zviera odstránili.

S pozdravom,



Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.