Nešťastne umiestnené kontajnery

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

Vyriešený

Zaslal: Martin Šefčík, 27. novembra 2018

Kontajnery pre separovaný zber na ulici Slobody zneprehľadňujú križovatku Slobody-Hanulova a autá smerujúce po ulici Hanulovej majú nedostatočný výhľad po ľavej ruke z čoho pramenia nebezpečné situácie na ceste, keďže musia časť vozidla vystrčiť do križovatky, aby videli prichádzajúce vozidla z dola. Vyriešilo by to možno umiestnenie kontajnerov aspoň o 5-10 metrov nižšie t.j. ďalej od križovatky pri najbližšom odvoze odpadu.

12. december 2018

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka,

ďakujeme za Váš podnet.

Kontajnery na ktoré ste nás upozornili, sme po dohode s vlastníkom pozemku presunuli nižšie, aby nebránili dostatočnému výhľadu pri odbočovaní doprava alebo doľava, viď fotografia.

S pozdravom,

Mgr. Nikola Zvalená, prednostka obecného úradu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania