Slobody,-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Letanovce

V riešení
meno
Štefan Marko 08. septembra 2019

So zvýšenim počtu aut sa na našich miestných komunikáciach parkuje tak, že sa porušuje cestný zákon č.8/2009Zb, čím sa
zhoršuje plynulosť a bezpečnosť cest. premávky, ohrozuje pohyb
chodcov a detí, zhoršuje údržbu komunikácie v zime atď.Každý na
ul.Slobody ma pozemok širší ako 20m a musí si zabezpečiť parkovanie v zmysle dodržiavania zákona.Nikto sa nemože hnevať
za to že sa to od neho vyžaduje.Z tejto ulice je až 5 poslancov,
ktorí to tolerujú a svoj poslanecký sľub teda neplnia.Predpisy, zákony máme iba ich dodržiavať, alebo zákon č. 8/2009 v Letanovci neplatí...

14. september 2019

Radovan Neupauer

Súhlasím s podnetom. Treba to riešiť. Niekedy sa nedá vycúvať z dvora kvôli autám zaparkovaným na ceste.
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Vážený občan/ka, ďakujeme za Váš podnet.

Obec Letanovce upozornila dňa 3.10.2019 občanov a to miestnym rozhlasom, ale aj listom o ďalšom postupe v danej veci. Práve beží 30 dňové prechodné obdobie a veríme , že počas neho si ľudia uvedomia nesprávne parkovanie na miestnych komunikáciach a dôjde k náprave.

O ďalšom postupe Vás budeme informovať.

S pozdravom,

Mgr. Nikola Zvalená

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.