M.R. Štefánika-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Iveta 30. septembra 2020

Dobrý deň. Pri vchode M.R.Štefanika 9 sú neudžiavané kríky, z druhej strany strom - trčiace do chodníka. Zišlo by sa ich ošetriť - ostrihať.

07. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
14. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kríky a vŕbu pri chodníku sme ošetrili redukčným rezom.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí , MsÚ Levice
14. október 2020

Iveta

Ďakujeme veľmi pekne. Je to pekne vyčistené. Aj ten strom a trávnik sa určite cítia lepšie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania