Dopravná-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
J. R. Oppenheimer 04. októbra 2020

Pamätám si pred mnohými rokmi že bolo možné v pohodičke voľne prejsť a super príjemne sa cítiť pri ceste na stanicu pozdĺž toku Podlužianky okolo tzv. dvojičiek 13.poschodových činžiakov pri I. ZŠ od mosta k mostu – Dopravná ulica (lajdácko ignorantské nečistenie dna koryta od vegetácie v gescii Povodia Hrona ani nekomentujem). Lenže situácia už roky pripomína tento úsek skôr ako prales. Prosím o revitalizáciu tohto pôvodne prirodzeného chodníka, tzn. vykosiť a kríky, popr. vetvy prečnievajúcich stromov zrezať aby sa opäť obyvatelia - chodci mohli aspoň kúsok ekologicky a radostne presúvať na stanicu a zo stanice?

07. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
27. október 2020

J. R. Oppenheimer

... ide pôvodne o prirodzený chodník a stále neviem načo sa čaká ... asi kým začne mrznúť a snežiť?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania