P.O. Hviezdoslava-poškodeny obrubnik

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
*pt* 20. októbra 2020

Nákladné auto počas odvozu veľkoobjemového kontajnery na odpad poškodilo obrubník. Ešte vidno v trávniku koľaje v mieste kde este včera podla hmg zverejnenom na stránke https://www.levice.sk/?id_menu=0&module_action__175716__id_ci=286717#m_175716 stal kontajner. Firma realizujúca zvoz pre mesto by mala uviesť cestu do pôvodného stavu.

20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
23. október 2020

Martin Hebert

To je také slovenské...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania