Ľ. Štúra-chodník-znecisteny chodnik

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Kiara 20. októbra 2020

Chodnik oproti autobusovej stanici treba očistit od naletovych drevin, ktore zasahujú uz aj do chodníka a smetí, ktoré su pohadzane v krikoch. Dakujeme

20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
24. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník na ul. Ľ. Štúra smerom na stanicu sme vyčistili a zeleň sme ostrihali.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania