Nádražný rad-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Daniela Dančová 21. októbra 2020

Prosba o odstránenie nenormálneho odpadu na Ul. Nádražný rad, smer od nadjazdu k Billa predajni.
Odpad je za kríkmi, pri bytovke M.R.Štefánika. Pri železnici.
Fotky som fotila včera 20.10.2020 - podvečer.

23. október 2020

Martin Hebert

Fuj, to čo je srsť?
23. október 2020

Daniela Dančová

Netuším čo je to. Pravdepodobne ide o starý použitý stavebný materiál.
23. október 2020

*pt*

Fuj
24. október 2020

Daniela Dančová

Odpad je odstránený. Perfektné :-) Teším sa.
27. október 2020

J. R. Oppenheimer

Táto divoko odpadková situácia pri rozbitom nadjazde smerom od starých železničiarskych bytoviek popri plote až po BILLU je Vec stále pravidelne sa opakujúca a celoročná. Keď sa to aj vyčistí, vydrží to akurát tak 1., max. 2. týždne. Keby som mal toľko 500. EURoviek koľko krát som to hlásil na Mestský Úrad - už by som mohol mať aj 12 500 Éčok - fajnovúčko nové autíčko :-) Za tie roky som to už veru vzdal.
04. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neporiadok bol vyzbieraný a odvezený 23.10.2020.

ref. aktivačných činností MsÚ Levice
05. november 2020

Daniela Dančová

Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania