Ľ. Podjavorinskej-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Dobrý deň, v nedelu sme boli na prechádzke na Šoltyho mlyn a veľmi nás mrzelo čo sme videli. Viem že to nie je chyba mesta ale občanov, ale dalo by sa tento prípad vyriešiť odstránením tohto nevhodného materiálu vo verejnom priestranstve? Nepochopím ako niekto si niekto dokáže robiť smetisko len tak kde sa mi zachce.... ďakujeme!

26. október 2020

Daniela Dančová

Ľ. Podjavorinskej-Automobily-iné

Takýto vrak auta a veľký neporiadok v jeho okolí sa nachádza popri ceste smer Šotyho mlyn. Za plotom je už zimný štadión a hala T-18.
04. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.