Ružová-osvetlenie-nefunkčné-1018

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Adam 26. októbra 2020

Dobrý den
Prosím o opravu nefungujuceho osvetlenia na Ruzovej, cislo stlpu 1018
Dakujem

04. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, osvetlenie bolo opravené.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania