Pod Kusou horou-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Na ulici Pod Kusou horou bliká a nesvieti viacero pouličných lámp. Problém sa vyskytuje dosť často, aj keď sa neonka vymení má priveľmi krátku životnosť. Bolo by vhodné pouvažovať o zmene výbojky na LED.

30. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
11. január 2021

František

Porucha stále neodstránená. Na ulici Pod Kusou horou neonka pri dome č.11 neustále bliká. Viac nesvieti ako svieti.
15. január 2021

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
26. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mestský úrad má vypracovaný pasport rekonštrukcie verejného osvetlenia, ktorý uvažuje s realizáciou LED osvetlenia na celom území mesta Levice, ktorý zahŕňa aj časť mesta "Kusa Hora".

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
26. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, verejné osvetlenie bolo opätovne opravené.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania