Bránky na ihrisku - Vinohrady

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Tibor 14. júla 2014

Dňa 2.7.2014 som telefonicky nahlásil na MsÚ Levice /p. Valovič/, že na detskom ihrisku na Vinohradoch medzi bývalým basebalovým ihriskom a futbalovým ihriskom sú futbalové bránky, ktoré sú životu nebezpečné, a deti sa hrajú na uvedenom mieste futbal. Chcel som docieliť, aby mesto tie futbalové bránky osadil, aby sme nemali strach o naše deti. Týmto podnetom v žiadnom prípade nechcem, aby sa bránky odstránili, nakoľko 10-15 ročné deti nemajú možnosť kde sa hrať. Z novovybudovaného detského ihriska sú odháňané rodičmi menších detí. Myslel som si, že keď vec nahlásim na MsÚ promtne sa to bude riešiť, nakoľko sú prázdniny a nie na budúci rok.

31. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v záujme bezpečnosti a po dohode s dodávateľom budú futbalové bránky na detskom ihrisku nahradené novými do konca budúceho týždňa.

MsÚ Levice
01. august 2014

Tibor

Ďakujem, som s riešením spokojný.
02. október 2014

Odpoveď samosprávy

Futbalové bránky boli nahradené novými v sľúbenom termíne.

za MsÚ Levice
Adriana Macáková, útvar primátora
13. október 2014

Odpoveď samosprávy

nové futbalové bránky

za MsÚ Levice
Adriana Macáková, útvar primátora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania