Konanie pracovníkov pri vývoze odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Peter 21. júla 2014

piatok 18.7.2014 o 7:55
Pracovníci firmy ktorá zabezpečuje odvoz odpadu najprv vysypali nádoby s komunálnym odpadom a následne nádobu so sklom. Celá snaha občanov o separovanie odpadu bola zničená.

22. júl 2014

maťo

Hlavne, že sa obyvatelia snažia správať ekologicky a separovať odpad....Mesto by malo okamžite vyvodiť tie najprísnejšie opatrenia a odňať linenciu na vývoz kom. odpadu spoločnosti, ktorá to pre mesto za obrovské peniaze robí
23. júl 2014

FLORIAN

mesto levice je v rozklade.
23. júl 2014

Oliver Muráni

Odpad mala nadalej vyvazat spolocnost SITA, ale nevyhralia tender.
25. júl 2014

Juro

A čo by sa bolo zmenilo, keby to opäť vyhrala SITA? Vobec nič. Aj tak to v našich Leviciach funguje tak, že kto dá primátorovi a aj poslancom MsZ do vrecka, tak tým si kúpi svoj hlas, aby prešiel... Toto nie je útok na nikoho, toto je FAKT o ktorom sme sa X krát mohli presvedčiť či už to bola Družba alebo nešťastné a veľmi nevkusné námestie, za ktoré sa mnoho Levičanov hanbí...
28. júl 2014

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

teší nás, že si občania Levíc postupne nachádzajú cestu k nášmu portálu. Odkazprestarostu.sk vznikol ako nástroj, ktorého cieľom je zlepšiť komunikáciu medzi občanom a jeho samosprávou.

Za dobrú komunikáciu predovšetkým považujeme slušnú komunikáciu. Tú nevyžadujeme len od samosprávy, ale aj od samotných užívateľov. O tom, akú máme skúsenosť s anonymnými diskusiami si môžete prečítať v našom blogu (http://blog.odkazprestarostu.sk/2013/11/aj-odkazprestarostu-sk-coskoro-zmeni-diskusie-pod-podnetmi/).

Náš portál prináša témy, ktoré vyvolávajú aj negatívne emócie, čo je prirodzené. Niektoré reakcie, v kombinácii s anonymitou internetu, strácajú zábrany, ktoré by v osobnej komunikácii neboli prekročené.

Boli by sme radi, keby komentáre na našom portáli boli vecné. Kritika môže byť napísaná aj bez osobných útokov. Diskutovať sa dá aj slušne. Keď niekto potrebuje poradiť, tak prikladáme odkaz na pravidlá diskusie na našom portáli.

https://www.odkazprestarostu.sk/podmienky

Jakub Kmeť
29. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v tejto lokalite sa vývoz skla uskutočnil deň pred zaslaním Vášho podnetu. V kontajneri, ktorý na svojej fotografii uvádzate, sa nachádzal z dôvodu nesprávneho separovania odpadu zmiešaný odpad, preto ho pracovníci firmy vykonávajúcej odvoz odpadu vysypali.

MsÚ Levice
29. júl 2014

Peter

Ide o tvrdenie proti tvrdeniu, ráno som vyhadzoval sklenené fľaše a nepripadal mi ten smetiak prázdny a určite v ňom tentokrát nebolo nič iné ako sklo.
Ak by tam aj bol inokedy nejaký iný odpad, nie je ekologickejšie v triedičke tento dotriediť ručne, ako to celé vyniesť na skládku?
30. júl 2014

Peťo

Mesto sa k tomuto problému veľmi zaujímavo postavilo. Na spôsob mŕtveho chrobáka a tá ich odpoveď je tiež "skvelá". Radšej hamovať, ako bamovať.
30. júl 2014

Peťo

..ako banovať.
12. september 2014

Tom

Ako bolo spomínané vyššie - o odpad sa mala starať firma, ktorá sa oň starala dlhé roky a myslím si že celkom slušne. Ale prišiel jeden nemenovaný pán,ktorý získava v LV stále viac kompetencií, a postupne sa mu podarilo pochytiť aj kom. odpad... Mesto LV týmto štýlom postupne upadne... smutné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania