Palárikova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Martin Hebert 08. júla 2021

Dobrý deň, toto vozidlo tu už dlho stojí a špatí tu okolie. Psy si ešte z neho spravili záchod...

09. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

Mestská polícia Levice
05. september 2021

Martin Hebert

Všimol som si že niečo vytekalo z tohto auta, treba to pozrieť, ďakujem...
05. september 2021

Martin Hebert

Prosím o znovuzaslanie mestu...
09. september 2021

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania