Kpt. Nálepku-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Patrik Bednarovic 13. júla 2021

Dlhodobe parkovanie na trave(trava uz je prec). Zostalo uz len blato. V okoli je dost miest na parkovanie. Staci urobit zopar metrov pesi. Preco je to dovolene???

14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Kto? Mestská polícia Levice

MsÚ
29. júl 2021

Matúš

Auto už dostalo pokutu, pravdepodobne na základe tohto podnetu. (nieje moje) ale napísať ze je tu dosť parkovacích miest je úplna hlúposť. V tejto lokalite vôbec nieje dostatok miest. Bývam tam a vždy večer keď prídem z prace tak hľadám voľné miesta, teraz je to trochu lepšie keďže za panelákom pribudlo 7 miest. A čo sa tohoto konkrétneho miesta týka, tak je to na rohu pozdĺžneho parkovania a ďalšie auto sa tam nevojde, lebo tam ostane dva metre široké miesto. Namiesto toho aby ste tu písali hlúposti ze tam chyba jeden meter trávy (ktorá pod tým ihlicnanom aj tak nebude rásť) tak radšej by sa tam mohlo doplniť pár betónových tvárnic, aby tam to auto mohlo kľudne parkovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania