Koháryho-Verejný poriadok-bezpecnost

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Angelika Kántorová 21. júla 2021

Pán primátor, kedy bude v oblasti Koháryho ulice zabezpečená bezpečnosť obyvateľov. Moju dcéru tam už dvakrát prepadli naši spoluobčania. Už mám toho dosť, polícia si zatvára oči, a vinníci sa všetkým posmievajú, ako sa im dobre darí. Robte už niečo. Ďakujem

21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? Mestská polícia Levice

MsÚ Levice
22. júl 2021

Ivana Dukayová

Áno súhlasím, bojím sa prejsť cez tú ulicu, aj ma tam pes pohrýzol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.