Orgovánová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Neporiadok a odpadky

21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priestranstvo sme vyčistili .

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
01. august 2021

Braňo

Už vyčistené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.