Ľ. Štúra-Detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Mária 24. júla 2021

Pieskovisko na detskom ihrisku je znečistené vtacimi exkrementami

26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
20. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pieskovisko sme vyčistili a prekopali.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania