M.R. Štefánika-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Dominik Tariška 27. októbra 2021

Novovzniknutá čierna skládka.

27. október 2021

Kiara

Nádražný rad-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Čierna skládka pod nadjazdom
02. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
05. november 2021

Matus Sziller

včera 4.11 to tam nebolo už takťe to spravili
06. november 2021

Dominik Tariška

Ďakujem zamestnancom mesta Levice za rýchle vyriešenie problému s čiernou skládkou. Dokonca nad rámec podnetu bol odstránený aj zelený odpad (konáre a lístie).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania