Neudržiavaný a nevzhľadný pozemok

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Denis Tóbiáš 17. augusta 2015

Spolu s otvorením 2 NP v OC Dituria sa nám okrem nových možností občerstvovania začal ponúkať aj takýto nepekný pohľad na zanedbaný pozemok ktorý od ulice delí len vlnitý plech. Tam už nejde len o trávu, vznikajú tam stromy ktoré prerastajú cez výšku plechu. Toto dobrú vizitku mestu vôbec nerobí. Žiadam o okamžitú nápravu, prípadne aj sankcie pre majiteľa. A ja Vám ušetrím aj prácu s vyhľadávaním majiteľa pozemku. Majiteľom predmetného pozemku (parcela C 17/1 a parcela C 367/2, k.ú. Levice 831646, list vlastníctva 8336) je VIALE, s.r.o., SNP 56, Levice, PSČ 934 01, SR. Prikladám screenshot z oficálnej katastrálej mapy

17. august 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, bol preposlaný na referát životného prostredia MsÚ na riešenie

MsÚ Levice
08. júl 2016

Marian Staron

dňa 17. august 2015 som si prečítal nasledovnú odpoveď na podnet:
"Ďakujeme za podnet, bol preposlaný na referát životného prostredia MsÚ na riešenie, MsÚ Levice"
Nevidel som tu žiadne iné vyjadrenie, ako v tomto prápade postupovalo mesto voči vlastníkovi a aké opatrenia boli vykonané, jediné čo som si všimol, bolo, že padol plot a ten bol obnovený a trochu preriedená "zeleň" na tomto pozemku, súčasné zábery sú skoro identické s tým čo bol zverejnený pred rokom, a preto vystáva otázka:

- majitel firmy, čo si nevie spraviť poriadok na vlastnom pozemku sa má i naďalej starať o majetok mesta a udržiavať ho v poriadku? toto je už absolútny výsmech do očí obyvateľom a daňovym poplatníkom tohoto mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania