Skládka odpadu oproti Pande

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Filip 22. februára 2016

Na ulici Komenského , oproti reštaurácii Panda je skládka odpadu. Čo s nou bude?

24. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet bol preposlaný na Odd. životného prostredia a komunálnych vecí na riešenie.

MsÚ
04. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Vami spomínaný odpad sa nachádza na súkromnom pozemku, kde mesto nie je oprávnené odpad odstraňovať. Zároveň nám zákon o odpadoch neumožňuje uloženie takéhoto odpadu riešiť nejakým sankčným postihom. Majiteľ pozemku bol vyzvaný na riešenie údržby svojho pozemku.

Ing. Šurányi, referent odpadového hospodárstva

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania