Odpad za školou

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Zaslal: KofolaSCukrom, 09. októbra 2016

Dobrý deň chcel by som sa spýtať , či by sa táto menšia skládka za školou nedala nejako zlikvidovať . Dopredu ďakujem .

11. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pneumatiky nie sú komunálnym odpadom, nemáme oprávnenie takýto odpad zbierať a likvidovať, z tohto dôvodu tento podnet prepošleme na Okresný úrad životného prostredia, ktorý môže túto záležitosť riešiť a spraviť nápravu.


Ing. Gabriel Šurányi, ref. odpadového hospodárstva MsÚ Levice



07. november 2016

MsÚ Levice

Dobrý deň, odpad bol odstránený koncom októbra.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.