Neporiadok okolo stojiska kontajnerov

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Ľudovít Virág, 23. novembra 2016

Tento neporiadok okolo stojiska kontajnerov je tu od jari ako čistili skolku

24. november 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, bol odoslaný na oddelenie životného prostredia a komunálnych vecí na riešenie.

MsÚ Levice


06. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, bioodpad pri kontajneroch na Textilnej ulici bol odstránený v priebehu 48. týždňa.

Ing. Gabriel Šurányi, ref. pre komunány odpad MsÚ Levice


Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.