Zničený retardér

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Martin Hebert, 18. decembra 2016

Dobrý deň chcel by som nahlásiť tento zničený retardér na cestnej komunikácii .

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

20. december 2016 Odpoveď

Ďakujeme za podnet. Bol odoslaný na odd. životného prostredia a komunálnych vecí na riešenie.

MsÚ Levice

20. december 2016 Odpoveď

Dobrý deň, oprava predmetného cestného retardéra je objednaná u dodavateľskej firmy.

Ing. Tibor Botka, ref. pre údržbu miestnych komunikácií, dopravného značenia a verejného osvetlenia, MsÚ Levice

Diskusia

Martin Hebert: Ďakujem retardér je už opravený :)
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.