Zhasínajúce osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Beata 13. septembra 2017

Osvetlenie kazdu chvilu zapina a vypina. Prosim o opravenie osvetlenia c. 1633 na Saratovskej 51.

18. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný dňa 14.9.2017 na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice

18. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, verejné osvetlenie na Saratovskej ul. bolo opravené 14.9.2017

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania