Výtlk na chodníku na Vinohradoch

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Zaslal: Ivan, 02. novembra 2017

Výtlk na chodníku na Vinohradoch na ulici 29 augusta,smerom ku Severnej ulici.

03. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na oddelenie životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu komunikácií zabezpečíme začiatkom budúceho roku v rámci údržby miestnych komunikácií. Začitok prác bude zavisieť od poveternostných podmienok.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.