Neudržiavaná ulica Orgovanová/Gaštanová

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Zaslal: Martin, 08. novembra 2017

Dobry den, byvam na Orgovanovej ulici A za cely moj zivot co tam byvam (27r) sa tam nespravila ani jedna zaplata na vytlkoch tak si viete predstavit ako to tam vyzera jednej jame sa vyhnete a trafite dalsiu, je tam aj prepadnuta cesta a tam pravidelne chytime vsetci obyvatelia podvozky na autach .... vela krat tam boli z viale ale len narezali asvalt a nechali tak neprisli to spravit tak vas ziadam touto cestou aby ste nam aspon zaplatali vytlky na nasej ulici Orgovanovej a prijazdova cesta Gastanova je podobne natom aj tam treba par zaplat porobit dakujem

09. november 2017

Bagara

Možno by sme mali ako aktivisti pozbierať podpisy pod petíciu, aby za Primátora a poslancov mestského zastupiteľstva mohli kandidovať iba rýdzo Levičania narodený priamo v meste Levice (záznam v PT) a nie iba prisťahovalci, ktorým nie je u srdca naše mesto!!! Pokojne pôjdem do mesta a budem zbierať podpisy a keď mi v tom niekto pomôže - budem iba veľmi rád!!! O rok o takomto čase budú komunálne voľby a karieristi, ktorým sa nechce bežne pracovať sa budú hlásiť a biť o fleky - pritom nemajú srdce a cit pre toto mesto a jeho skutočné potreby. /škoda, že asi narazíme na hlúpy zákon o kumunálnych voľbách, kde môžu kandidovať takmer hoc aké pripečené osoby/
10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na oddelenie životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
10. november 2017

Miloš Zaujec

p. Bagara takáto petícia je protizákonná a kandidovať môže každý kto má trvalý pobyt v Leviciach.
10. november 2017

Jaroslav

No, primátor to nezalepí, petícia to nevyrieši, poslanci to premlčia. Iba správny správca ciest levických to dá do poriadku. Kedy? Vraj, keď naprší a uschne. A dnes prší, prší...teplota plus desať a zajtra vraj sucho. Vyhrali konečne orgovánovogaštanoví, či len tí, čo majú trvalý pobyt v Leviciach?
12. november 2017

Bagara

Máte pravdu pán Zaujec! Veď som na záver napísal, že narazíme na zákon o komunálnych voľbách. Ale asi ani Vy nie ste rodený Levičan (ste privandrovalec), ktorému by ležalo Levické mesto a okolie na úprimnom srdci?!
13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po obhliadke so zamestnancami spoločnosti Vialle sme sa dohodli, že predmetnú cestu opravíme začiatkom budúceho roku v rámci údržby komunikácii. V uvedenej situácii poprosíme obyvateľov o trpezlivosť.

Ing. Rastislav Juhár, prednosta MsÚ Levice
18. november 2017

Bagara

Pán Juhár a čo Váš verejný prísľub tu na internete, na tejto stránke? Kde sú smetné koše pred Juniorom a v Hradnom parku??? Seriete si do vlastných úst???
Absencia smetných košov v hradnom parku a pred kinom Junior
ID 29673, Zaslal: Bagara, 09. júna 2016
Berúc do úvahy pripomienky obyvateľov, zaradíme do rozpočtu mesta na r. 2017 nákup malých betónových smetných nádob na komunálny odpad, ktoré budú osadené v hradnom parku, v parku M.R. Štefánika a pri lavičkách pred Juniorom
Ing. Rastislav Juhár, prednosta mestského úradu
19. november 2017

Martin

Treba to krásne spočítať Mišákovi, ktorý nielen na Orgovánovú ulicu kašle! Pán primátor, ak na to nemáte (a sme toho svedkami dennodenne) tak ďakujeme, ale KONEČNE ODSTÚPTE!!!
19. november 2017

Martin

Zaujec, kedže ani on NIE JE Levičanom sa ozval. Inak by nesmel byť poslancom a hrabať k sebe... Trafená hus zagágala, že pán Zaujec!!
19. november 2017

Martin

"...takáto petícia je protizákonná a kandidovať môže každý kto má trvalý pobyt v Leviciach". No veď áno, ale potom sa nečudujme, že nejaký privandrovalec (á la Nitrančan Zaujec) sa hrá na BOHA a kašle na naše Levice! Alebo Vám skutočne ide o dobro nie svoje, ale o dobre mesta a obyvateľov? No akosi tomu neverím. Kandidujete do MsZ, do VÚC a pcháte sa kde sa len dá. Na Levice a Levičanov v skutočnosti kašlete!!! Rovnako ako Váš kamoš Mišák!!! Som ZA takúto petíciu, pretože NÁM skutočne ide o Levice a Levičanov!!
26. november 2017

Martin

Múnuskovanie Vám ide, pán Zaujec! Ale aspoň príkladne vidno, akého .... poslanca sme si to zvolili! Vy NIE STE Levičan a NIKDY ním NEBUDETE!!!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.