Prepadnutá vpúšť a časť cesty

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: David Duchoň, 16. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na uvedenom mieste je prepadnuty vpust asi o 25 cm a taktiez vozovka. Tento havarijny stav je dlhodobo nerieseny.

18. november 2017

Bagara

Nepodceňujem tieto a žiadnu tému, resp. problémy s vozovkou v LV, no lenže takýchto cestných defektov vozovky v meste je asi „milión“! Avšak, kto ešte nevidel problémy železničného nadjazdu a jeho riziká katastrofy ako časovanej bomby - plus vozovku na ulici Ľ. Podjavorinskej, tak asi nevie čo je rozbiť si na aute nápravu_diferenciál, tlmiče a ložiská kolies!
20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu komunikácií zabezpečíme začiatkom budúceho roku v rámci údržby miestnych komunikácií. Začiatok prác bude závisieť od poveternostných podmienok.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
06. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Prepadnutá vpusť a časť cesty A.Sládkoviča bola opravená dňa 5.4.2018.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.