Svetelná signalizácia pri Tescu

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: Bagara, 23. novembra 2017

Žiadnemu šoférovi nevadí, že na križovatke smerom od LV plavárne na ulici Turecký rad pri odbočke k OD Tesco semafor pustí v ľavo odbočiť iba 3. autá a keď má šťastie, tak na oranžovú prejde aj 4. auto? Nebolo by možné nastaviť cyklus prepínania svetelného signalizačného zariadenia na dlhší interval? Viete čo sa tu deje každý rok keď idú Vianoce, alebo je deň po štátnom sviatku a ľudia sa bláznia za nákupmi? Prečo nemôže púšťať SSZ autá odbáčajúce v ľavo súčasne s autami, ktoré odbáčajú tiež v ľavo do centra, ale z opačného smeru (od Tlmáč)? Prosím o racionálnejšie nastavenie zariadenia na križovatke.

24. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
27. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, svetelná signalizácia sa nachádza na ceste I/51, ktorá je v správe Slovenskej správy ciest, ktorú na nedostatok upozorníme

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
14. december 2017

Bagara

Kedy ich upozorníte a kedy to doriešia? Za dverami sú Vianoce a nákupné šialenstvo už beží!!! Práve dnes som tade cestoval a všetko po starom! Max. 4 vozidlo na oranžovú!!! :-(
12. január 2018

Bagara

Medzi sviatkami som tade išiel a videl som že tou križovatkou smerom od plavárne do Tesca odbáča v ľavo, teda prechádza už viac áut ako 4. NIE JE TAK NÁHODOU UŽ VEC VYRIEŠENÁ??? A tak status podnetu by mal byť VYRIEŠENÝ a nie v stále v riešení, či?
02. február 2018

Bagara

Ja toto absolútne nechápem!!! Dnes som išiel okolo danej križovatky a zas museli hromžiť vodiči. Opäť prešlo hladko iba 3. vozidlo a ak bol odvážny 4. vodič a riskol kolíziu, tak natlačený na pred ním idúce auto (doslova niekoľko centimetrov) prešiel na oranžovú. Ako je toto možné, že pred Vianočnými sviatkami, počas nich a po sviatkoch bola svetelná signalizácia (interval prepínania) nastavená do pohody a teraz je to znovu tak isto choro nastavené ako keď som písal tento podnet? KTO ZO SSC (NA KOHO PRÍKAZ) A NAJMÄ PREČO TÚTO SIGNALIZÁCIU PERMANENTNE MENÍ K HORŠIEMU - PODĽA POČASIA ALEBO KURZU FORINTU?
02. február 2018

Bagara

Ja toto absolútne nechápem!!! Dnes som išiel okolo danej križovatky a zas museli hromžiť vodiči. Opäť prešlo hladko iba 3. vozidlo a ak bol odvážny 4. vodič a riskol kolíziu, tak natlačený na pred ním idúce auto (doslova niekoľko centimetrov) prešiel na oranžovú. Ako je toto možné, že pred Vianočnými sviatkami, počas nich a po sviatkoch bola svetelná signalizácia (interval prepínania) nastavená do pohody a teraz je to znovu tak isto choro nastavené ako keď som písal tento podnet? KTO ZO SSC (NA KOHO PRÍKAZ) A NAJMÄ PREČO TÚTO SIGNALIZÁCIU PERMANENTNE MENÍ K HORŠIEMU - PODĽA POČASIA ALEBO KURZU FORINTU?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.