Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Konáre

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Bagara, 18. decembra 2017

Túto problémovú záležitosť nechcem napraviť skôr ako na jar, keď začnú očividne rásť listy stromov a naberať váhu konáre (prehýbanie sa na hlavu chodcov)! Len netreba zabudnúť.

20. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
20. december 2017

Martin

Nespílime radšej celý strom?!?
20. december 2017

*pt*

správne! zjavne je invázny :D
21. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dreviny boli ošetrené dňa 20.12.2017 úpravou koruny na podchodnú výšku tak, aby nebránili voľnému pohybu chodcov po priľahlom chodníku.



odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
04. január 2018

Bagara

Ďakujem MsÚ (odd. ŽPaKV) za promptnosť a neodkladné riešenie problému, aj keď vec nesúrila v čase vegetačného pokoja. Absolútne nechápem blbé reči_písmo spolu prispievateľov podnetov. Skrátiť konáre, ktoré bijú chodcom do očí nie je žiadosť o výrub stromov! Nie je to ani banalita a hlúpy podnet ako mnoho prispievateľov zadáva na tejto Net stránke.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.