Rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Uzavretý

Zaslal: Martin, 01. januára 2018

Podľa VzN č.141 o používaní pyrotechnických výrobkov na území mesta Levice a v jeho mestských častiach je zakázané používať pyrotechnické výrobky kategórie F2, F3, T1 a P1 počas roka. Výnimka, kedy obyvatelia Levíc môžu použiť pyrotechnické výrobky, je od 18:00 hod 31. decembra do 02:00 hod 1. januára nasledujúceho roka. Opakovane ale dochádzalo k porušovaniu tohto nariadenia a čo na to Mestská Polícia Levice?

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na Mestskú políciu Levice.

MsÚ Levice
03. január 2018

Martin

Prečo cenzurujete príspevky? Ak tom chcete pokračovať, tak to tu zabaľte!! Cenzúry sme si užili pred 89 viac než dosť. Nemyslíte?? A vy chcete od nás ešte aj podporu? No tak na to veľmi rýchlo zabudnite!!! Komunistických cenzúristov nepodporujeme!!!
08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v období mimo určeného času používania pyrotechnických výrobkov (stanoveného Všeobecne záväzným nariadením mesta Levice č.141 o používaní pyrotechnických výrobkov na území mesta Levice) Mestská polícia Levice zistené a oznámené porušenia používania pyrotechnických výrobkov eviduje a v priestupkovom konaní ich objasňuje.

Zdenko Lauroško, zástupca náčelníka, Mestská polícia Levice
18. január 2018

Viera Szűcsová

Dobrý deň, stanovisko mestskej polície nie je ústretové k občanom, ktorí sú nútení znášať výtržníctvo. Policajti majú byť aktívni v uliciach aby dobre poznali prostredie, za kt. sú zodpovední a včas aj zasiahnuť. Alebo názov mestská polícia znamená, že slúžia iba vy(zvo)voleným mešťanom?
Szucsová

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.