Rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Uzavretý
meno
Martin 01. januára 2018

Podľa VzN č.141 o používaní pyrotechnických výrobkov na území mesta Levice a v jeho mestských častiach je zakázané používať pyrotechnické výrobky kategórie F2, F3, T1 a P1 počas roka. Výnimka, kedy obyvatelia Levíc môžu použiť pyrotechnické výrobky, je od 18:00 hod 31. decembra do 02:00 hod 1. januára nasledujúceho roka. Opakovane ale dochádzalo k porušovaniu tohto nariadenia a čo na to Mestská Polícia Levice?

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na Mestskú políciu Levice.

MsÚ Levice
08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v období mimo určeného času používania pyrotechnických výrobkov (stanoveného Všeobecne záväzným nariadením mesta Levice č.141 o používaní pyrotechnických výrobkov na území mesta Levice) Mestská polícia Levice zistené a oznámené porušenia používania pyrotechnických výrobkov eviduje a v priestupkovom konaní ich objasňuje.

Zdenko Lauroško, zástupca náčelníka, Mestská polícia Levice
18. január 2018

Viera Szűcsová

Dobrý deň, stanovisko mestskej polície nie je ústretové k občanom, ktorí sú nútení znášať výtržníctvo. Policajti majú byť aktívni v uliciach aby dobre poznali prostredie, za kt. sú zodpovední a včas aj zasiahnuť. Alebo názov mestská polícia znamená, že slúžia iba vy(zvo)voleným mešťanom?
Szucsová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.