Nefunkčné verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Ondrej Gutyan, 06. januára 2018

Na Druzstevnickej ulici v úrovni odbočky na Novu ulicu nesvieti niekoľko pouličných lámp za sebou, pohybujú sa tu často aj chodci, je tam veľká tma

09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
19. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nefunkčné VO na Družstevníckej ul. z dôvodu väčšieho technického problému opravíme v 4.týždni 2018

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
25. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nefunkčné verejné osvetlenie na Družstevníckej ul. bolo opravené dňa 25.1.2018

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
28. január 2018

Ondrej Gutyan

Dobry den,dakujeme.Jedna lampa zostala ale vypnuta.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.