Výtlky na Tichej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Zaslal: Michal, 08. januára 2018

Tichá ulica je už opäť takmer neprejazdná. Výtlky sa už nedajú obchádzať a prejazd cez ne je už osobným autom takmer nemožný. Tento problém pretrváva dlhodobo, nakoľko ide o nespevnenú komunikáciu. Zasypanie výmoľov je len dočasné riešenie,niekedy len na par týždňov, v závislosti od použitého násypového materiálu (štrk nie je veľmi vhodný). Plánuje mesto aj nejaké aspoň z časti dlhodobejšie riešenie tejto komunikácie, ako napr. vybratie jestvujúceho podložia a zásyp konzistentnou vrstvou frezovaného asfaltu, pripadne asfaltovy koberec? Konkrétne nemyslim riešenie podľa už existujúcej projektovej dokumentácie, ktorá je pravdepodobne nerealizovateľná a niekoľko rokov zmrazená.
Ďakujem

09. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
23. január 2018

Martin

Rád by som vás, administrátorov tohto portálu, ktorý sa zavádzajúco a klamlivo volá Odkaz pre starostu, upozornil, že OPAKOVANE PORUŠUJETE nariadenie OSN o slobode prejavu na internete a to tým, že mažete príspevky ktoré vám nevyhovujú a sú určené aj pre primátorov daných miest!! PORUŠUJETE ZÁKON!!!
30. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu komunikácie na Tichej ul. po odsúhlasení v dopravnej komisii zaradíme do harmonogramu opráv v roku 2018 spôsobom úpravy podložia a natiahnutia asfaltového koberca. Takáto oprava však vzhľadom na zložité výškové pomery nevyrieši odvedenie povrchových vôd, preto v budúcnosti bude potrebná komplexná rekonštrukcia komunikácie. Realizácia opravy sa môže uskutočniť koncom jarných mesiacov v závislosti od klimatických podmienok.odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
03. február 2018

Jans Szaboova

Tankodrom

Katastrofalny stav cesty na tichej a svatojanskej ulici.
Auta uz maju problem vobec prejst
19. február 2018

*pt*

dam vam dobru radu ..odstahujte sa , lebo toto nevyriesia ani o sto rokov

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.