Nefunkčné osvetlenie na sídlisku Vinohrady

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Martin Hebert, 14. januára 2018

Dobrý deň. Na sídlisku vinohrady už dlhšiu dobu nefungujú stĺpy čísel : 143,145,69,67,VYSTO06,65,83 a 85. Prosím o opravu. Dopredu ďakujem.

17. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Je v riešení odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
19. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nefunkčné stĺpy verejného osvetlenia na Vinohradoch boli opravené dňa 18.1.2018, okrem Palárikovej ul., ku ktorému sa pracovníci s technikou nedostali z dôvodu zaparkovaných vozidiel - o opravu sa opäť pokúsime v 4. týždni 2018. Jeden zo stĺpov je podporný bod pre kábel kamerového systému mestskej polície.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
23. január 2018

Martin Hebert

Ktoré stĺpy boli opravené?
30. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nefunkčné verejné osvetlenie na Palárikovej ul. bolo opravené dňa 24.1.2018

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.