Nezabezpečené miesto v blízkosti detského ihriska

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Gabriel Veličáni, 22. januára 2018

Dobrý deň, rád by som nahlásil nebezpečné miesto medzi sídliskom Rybníky 3 a Rybníky 5 podľa fotiek bude jednoduchšie nájsť umiestnenie - je to pri prvom prechode cez mostík ponad Perec. Je to mimoriadne nebezpečné miesto hlavne momentálne v období ak je nasnežené. Poprosím o skoré zabezpečenie nakoľko sa tam hrá v zime veľa detí.

Ďakujem s pozdravom Gabriel Veličáni .

30. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zabezpečenie predmetného miesta oplotením sme objednali u stavebnej firmy, realizácia sa uskutoční bezodkladne v závislosti od klimatických podmienok.





odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
05. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nezabezpečené miesto pri kanáli Perec bolo oplotené.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.