Neupravený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Soňa, 24. januára 2018

Dobrý deń, chcem sa opýtať komu patrí chodník na Tlmačskej ceste od Merkury Marketu smerom na Krížny Vrch popri elektrární keďže nie je udržiavaný zasnežený, zľadovatelý a tiež pouličné osvetlenie nesvieti po celej dĺžke chodníka už min. druhý rok. Ak to patrí mestu tak žiadam nápravu.

25. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník bol dočistený od zvyšku snehovej pokrývky dňa 25.1.2018 v ranných hodinách, verejné osvetlenie svieti na priechodoch pre chodcov a autobusovej zastávke

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania