Poškodená rúra

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení

Zaslal: Denis Tóbiáš, 31. januára 2018

Poškodené zvislé potrubie na odvod dažďovej vody zo strechy na autobusovej stanici. Jedna časť je prasknutá (rozpadnutá) a na druhej chýba prechodový kus, tým potrubie neplní svoju funkciu a keď prší tak dažďová voda strieka na čakajúcich cestujúcich.
Predmetné potrubie sa nachádza na stĺpe medzi nástupišťami 12 a 11.

05. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Autobusová stanica je v majetku a správe spol. ARRIVA Nové Zámky. Podnet bol spoločnosti odoslaný na riešenie.

MsÚ Levice
23. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po dohode so zástupcami spoločnosti Arriva bude v krátkej dobe odvod dažďovej vody opravený.

MsÚ Levice
28. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podľa vyjadrenia spoločnosti ARRIVA bola poškodená odkvapová rúra na autobusovej stanici v Leviciach minulý týždeň odstránená a nahradená dočasnou umelohmotnou odkvapovou rúrou. V priebehu tohto týždňa bude namiesto nej osadená klasická pozinkovaná odkvapová rúra a zároveň bude vymenený popraskaný žľab.



MsÚ Levice

20. marec 2018

Denis Tóbiáš

Poškodená rúra je nahradená plastovou
01. december 2018

Denis Tóbiáš

Poškodená rúra

Poškodená odkvapová rúra na odvod dažďovej vody. Spojenie sa narušilo a rúry sú momentálne rozdelené, pri daždi voda neodteká, ale z vrchnej časti steká priamo na zem a čakajúcich cestujúcich. Problém je na AS Levice medzi nástupištami PAL 12 a 13.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania