Prepadajúci sa úsek chodníka pred RD

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: Ľudovít Švec, 31. januára 2018

Prepadajúci sa úsek chodníka pred rodinným domom je v súčasnosti v havarijnom stave ( rozdiel úrovní chodníka v max. poškodenom mieste cca 13 cm + neustále sa zväčšujúce poškodenie ). Aby sa zabránilo prípadnému úrazu pri prechode týmto miestom a aby sa zabezpečil bezpečný priechod chodcom poškodeným úsekom chodníka sa my majitelia RD obraciame na Vás s vyriešením tohto problému.

05. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na referát investičných činností MsÚ.

MsÚ Levice
06. február 2018

Ľudovít Švec

V priebehu 2 prac. dní bol môj podnet pridelený k zodpovednému útvaru samosprávy k riešeniu a v priebehu ďalších 2 prac. dní bol podnet vyriešený. K 6.2.2018 bol chodník opravený a môže slúžiť bezpečne všetkým chodcom. Ďakujem za prekvapujúce rýchle vyriešenie nami zaslaného podnetu a chválim zodpovedný prístup riešenia podnetu zaslaného touto cestou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania